گروه تولیدی و صنعتی پارسیان ترمز

تحت لیسانس شرکت TMD Friction آلمان

حفظ حریم شخصی

گروه تولیدی و صنعتی پارسیان ترمز با تاکید بر شأن و  احترامی که برای حریم شخصی کاربران خود قائل است، برای خرید، ثبت نظر و یا استفاده از برخی امکانات وب‌ سایت، اطلاعاتی را از کاربران خود درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.

برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل افراد مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های گروه تولیدی و صنعتی پارسیان ترمز قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌گردد، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تأیید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله موردتأیید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، شرکت پارسیان ترمز جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست نماید.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و شرکت پارسیان ترمز تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد نمود.

همچنین شرکت پارسیان ترمز ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را در پروفایل خود لغو نمایند. عدم اقدام جهت لغو دریافت خبرنامه ، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

ممکن است شرکت پارسیان ترمز ، انتقادات و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش نماید. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، شرکت پارسیان ترمز می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده نماید. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت گروه تولیدی و صنعتی پارسیان ترمز، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به شرکت پارسیان ترمز اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.

باید تأکید نماییم که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش نمایند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سوء استفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی را در آن ثبت نمایند.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه شرکت پارسیان ترمز را از خود سلب می‌کند. شرکت پارسیان ترمز هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور، مکلف به در اختیار قراردادن آنها به مراجع ذی‌صلاح باشد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای شرکت پارسیان ترمز وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند

شرکت پارسیان ترمز  برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران، همه توان و تلاش خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی مطمئن، امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با شماره تماس زیر ارتباط برقرار کنید

021-56418490

آدرس :

استان تهران - شهر رباط کریم-شهرک صنعتی پرند-میدان صنعت-بلوار صنعت-بلوک A58,A59


تمامی حقوق محفوظ می باشد

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت