گروه تولیدی و صنعتی پارسیان ترمز

تحت لیسانس شرکت TMD Friction آلمان

برلیانس

گروه تولیدی و صنعتی پارسیان ترمز ( تکستار ) هیچگونه نمایندگی فروشی در سر تا سر ایران ندارد . فروش محصولات گروه ایران خودرو از طریق نمایندگی های مجاز شرکت ایساکو و خدمات پس از فروش ایران خودرو صورت می پذیرد.

سفارش‌ها در شهر تهران مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد. این سفارش‌ها با زمان تقریبی بین 1 تا 4 روز کاری و با قابلیت رهگیری سفارش و بدون امکان انتخاب بازه‌ی زمان تحویل خواهد شد. نحوه ارسال سفارشات برای سایر استانها از طریق اداره پست و با توجه به نزدیکی و دوری محل سفارش، بین 4 الی 7 روز کاری خواهد بود.

در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید. لازم به ذکر است که هزینه‌های بازگرداندن کالا به غیر از پست پیشتاز به عهده مشتری است و شرکت تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد. ولی هزینه پست پیشتاز با ارائه فاکتور و قبض شرکت پست بر اساس تعرفه‌های شرکت پست و طبق قوانین و دستورالعمل‌های شرکت پارسیان ترمز، پس از تأیید خدمات پس از فروش به حساب مشتری واریز می‌شود.

   • پارس خودرو (2)
   • رنو (2)
   • برلیانس (4)
  • فقط کالاهای موجود
  جستجوی پیشرفته

 • لنت ترمز دیسکی چرخ جلو مناسب برای برلیانس H320-H330 دنده ای و اتومات

  لنت ترمز دیسکی چرخ جلو مناسب برای برلیانس H320-H330 دنده ای و اتومات

  قیمت تولید کننده و مصرف کننده : 835,300 تومان

  لنت ترمز دیسکی چرخ جلو مناسب برای لیفان X50 ، تویوتا یاریس ، برلیانس H220-H230 ، ولکس C30
  لنت ترمز دیسکی چرخ عقب  مناسب برای خودرو رنو مگان ، برلیانس H320 و H330 اتومات
  لنت ترمز دیسکی چرخ عقب  مناسب برای خودروبرلیانس H320 و H330 اتومات ، رنو مگان
تمامی حقوق محفوظ میباشد
icon