گروه تولیدی و صنعتی پارسیان ترمز

تحت لیسانس شرکت TMD Friction آلمان

روغن ترمز

گروه تولیدی و صنعتی پارسیان ترمز ( تکستار ) هیچگونه نمایندگی فروشی در سر تا سر ایران ندارد . فروش محصولات گروه ایران خودرو از طریق نمایندگی های مجاز شرکت ایساکو و خدمات پس از فروش ایران خودرو صورت می پذیرد.

سفارش‌ها در شهر تهران مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد. این سفارش‌ها با زمان تقریبی بین 1 تا 4 روز کاری و با قابلیت رهگیری سفارش و بدون امکان انتخاب بازه‌ی زمان تحویل خواهد شد. نحوه ارسال سفارشات برای سایر استانها از طریق اداره پست و با توجه به نزدیکی و دوری محل سفارش، بین 4 الی 7 روز کاری خواهد بود.

در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید. لازم به ذکر است که هزینه‌های بازگرداندن کالا به غیر از پست پیشتاز به عهده مشتری است و شرکت تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد. ولی هزینه پست پیشتاز با ارائه فاکتور و قبض شرکت پست بر اساس تعرفه‌های شرکت پست و طبق قوانین و دستورالعمل‌های شرکت پارسیان ترمز، پس از تأیید خدمات پس از فروش به حساب مشتری واریز می‌شود.

   • قیمت 0 تا 500/000 تومان (1)
   • ام جی 6 (1)
   • واکس و پولیش (1)
  • فقط کالاهای موجود
  جستجوی پیشرفته

 • روغن ترمز مدل DOT4LV حجم 500 میلی لیتر

  روغن ترمز مدل DOT4LV حجم 500 میلی لیتر

  قیمت تولید کننده و مصرف کننده : 325,400 تومان

  روغن ترمز مدل DOT 4 حجم 250 میلی لیتر

  روغن ترمز مدل DOT 4 حجم 250 میلی لیتر

  قیمت تولید کننده و مصرف کننده : 61,700 تومان

  روغن ترمز مدل DOT 4 حجم 250 میلی لیتر بسته 24 عددی

  روغن ترمز مدل DOT 4 حجم 250 میلی لیتر بسته 24 عددی

  قیمت تولید کننده و مصرف کننده : 1,440,720 تومان

تمامی حقوق محفوظ میباشد
icon